O nas

O NAS


Nasza szkoła jest specjalną placówką niepubliczną realizującą program rehabilitacji i terapii dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Atutami naszej szkoły są niespotykane w tradycyjnych szkołach maksymalnie. 4 osobowe klasy oraz program zajęć ściśle dostosowany do możliwości każdego dziecka. Dzięki takiej organizacji pracy każde dziecko odnajdzie tutaj spokój i bezpieczeństwo, a jego rodzice miejsce, w którym można liczyć na profesjonalną pomoc w przygotowaniu dzieci do samodzielnego życia.


Szkoła działa na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. Nr 95 poz. 425 z późń. Zm.) oraz na podstawie istniejących do niej rozporządzeń wykonawczych. Ponadto merytoryczny nadzór nad realizowanym w szkole programem dydaktycznym i wychowawczym sprawuje Mazowiecki Kuratotor Oświaty.

.

Oferta


Niezwykle istotne jest dla nas zintegrowane podejście do każdego z naszych uczniów, gdyż wiemy jak ważne jest wsparcie dziecka w wielu aspektach jego rozwoju...
Więcej

.

Autyzm


Autyzm jest całościowym zaburzeniem rozwojowym, które ingeruje od wewnątrz w całą osobowość człowieka. Oznacza to, że nieprawidłowości rozwoju widoczne są w tak ważnych sferach rozwoju jak...


Więcej

.

Zapisy


Trwa rekrutacja na rok szkolny 2016/2017! Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji dziecka:...


Więcej