Przedszkola PROMITIS w Programie Partnerstwa Akademii Pedagogiki Specjalnej
18 listopada, 2016
Teleporady
29 marca, 2020

Niby zwykły dzień, a jak magiczny. Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej PROMITIS wraz z terapeutami wystawili sztukę pt.: „Jezus Malusieńki”.  Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Uczniowie ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Po przedstawieniu dzieci wspólnie z rodzicami śpiewały kolędy. Na koniec dzieci podarowały przybyłym rodzicom wcześniej przygotowane prezenty. Oczywiście to nie taki koniec! Na korytarzu pod choinką na uczniów czekał przybysz w czerwonym stroju-MIKOŁAJ wraz z pluszakami dla aktorów!

Comments are closed.