Centrum Terapii PROMITIS organizuje akcję „Pełna miska dla schroniska”

Stary niedźwiedź mocno śpi…? :)
8 marca, 2016
WARSZAWSKI KALEJDOSKOP EDUKACYJNY
31 maja, 2016

Centrum Terapii PROMITIS organizuje akcję „Pełna miska dla schroniska”

Zbieramy dary rzeczowe dla potrzebujących psów i kotów ze schroniska w Korabiewicach, które jest pod opieką fundacji Viva!. Wszyscy wiemy, jak trudno jest karmić i dbać o bezdomne zwierzęta, których liczba powiększa się z dnia na dzień. Do schroniska często trafiają zaniedbane, zastraszone i niedożywione zwierzęta. Możemy im jednak pomóc poprzez dostarczenie niezbędnych dla nich produktów. Zwierzaki potrzebują zarówno karm (psich/kocich) jak i szelek, smyczy, obroży, misek, zabawek, ręczników – WSZYSTKIEGO. Dary rzeczowe można zostawiać w każdej placówce PROMITIS. Mamy placówki w całej Warszawie: Centrum Terapii PROMITIS

  • ul. Garibaldiego 4 lok. 2P (rondo Wiatraczna)
  • ul. Śmiała 22 (Metro Dworzec Gdański)
  • ul. Rembielińska 20 lok. 157 (Galeria Renova)

Przedszkola i Szkoła PROMITIS:

  • ul. Cmentarna 17 (Rondo Żaba)
  • ul. Filomatów 27 (Park Znicza)
  • ul. Poborzańska 8, lokal U-1 (Galeria Renova)
  • ul. Pogonowskiego 19 (Metro Plac Wilsona)
  • ul. Odolańska 42 (Metro Racławicka)
  • ul. Wileńska 18 (Dworzec Wileński)

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS , ZWIERZĘTA W SCHRONISKU CZEKAJĄ NA NASZĄ POMOC! ZBIÓRKA TRWA DO 15 MAJA!

Comments are closed.